Набори для вирощування

Набори для вирощування

Замовляйте готові набори для вирощування зелені овочів вдома від Cut&Eat

Ви точно знаєте про користь зелені, але з певних причин вам може бути складно постійно вживати її. Але сьогодні у кожного є можливість виростити без ґрунту мікрозелень на підвіконні. Для цього достатньо придбати спеціальний набір з усіма готовими компонентами.

Мікрозелень - це джерело вітамінів і інших корисних речовин. Їх концентрація в 40 разів вище, ніж у дорослих рослин. У мікрозелені короткий вегетативний термін, це означає, що вона швидко зростає. Таким чином у вас під рукою завжди буде свіжа, корисна зелень, яка позитивно вплине на здоров'я всіх членів сім'ї.

Склад набору для вирощування мікрозелені


У набір для вирощування зелені на підвіконні входить:

 • контейнер з харчового пластика - 1 шт;
 • кришка для створення парникового ефекту - 1 шт;
 • пакет насіння - 2 шт;
 • лляної килимок або бавовняний килимок - 2 шт;
 • інструкція - 1 шт.

Важливо! Цього набору повністю досить для вирощування мікрозелені. Із завданням впораються навіть новачки, завдяки покрокової інструкції. Пластиковий контейнер можна використовувати багаторазово. Інші компоненти можна докупити окремо при необхідності в нашому магазині мікрозелені.

Як виростити мікрогрін вдома на підвіконні

Нижче представлена ​​докладна інструкція, як виростити мікрогрін в домашніх умовах за наявності готового набору з нашого магазину:

 1. Наберіть в контейнер воду, опустіть килимок, він повинен увібрати вологу, як губка. Зайву воду злийте.
 2. На мокрий килимок рівномірно по всій поверхні розсипте насіння.
 3. Обприскайте насіння з пульверизатора, вода повинна бути чистою (відстояною), кімнатної температури.
 4. Закрийте бокс кришкою, але не дуже щільно. Поставте бокс в темне місце на 2-4 дня. Оптимальна температура вирощування - 18-25 ° C.
 5. Кожен день провітрюйте контейнер протягом 5 хвилин, при необхідності обприскуйте. Якщо бокс не провітрювати, то насіння можуть запліснявіти. В цьому випадку їх потрібно обробити розчином перекису водню (3%) в співвідношенні з водою 1:10.
 6. Через 2-4 дні зніміть кришку і поставте контейнер так, щоб на нього потрапляло світло, при цьому уникайте прямого попадання сонячних променів. На цьому етапі вже повинні з'явитися маленькі паростки. Мінімум два рази в день обприскуйте їх.
 7. Через 6-14 днів (в залежності від рослини) мікрозелень буде повністю готова до вживання.

Доставка наборів мікрозелені і оплата

Набори для вирощування ми відправляємо по всій Україні Новою Поштою. Зробити замовлення ви можете онлайн, а оплатити відразу після оформлення замовлення або післяплатою при отриманні.