Килимки

Килимки

Замовляйте лляні та бавовняні килимки для вирощування мікрозелені

Якщо ви хочете вирощувати мікрозелень вдома без землі, то ідеальним рішенням стануть наші килимки. Вони виготовлені з екологічно чистих матеріалів і легко утилізуються. Всі килимки створюють оптимальні умови для росту, запобігають зараженню рослин різними хворобами через грунт.

Багато хто вже знає про користь мікрогріну в раціоні, саме тому з кожним роком все більше людей вирощують молоду зелень у себе вдома. Вживаючи її в їжу, ви не тільки додаєте стравам поживну цінність, але і покращуєте їх смакові якості. У нашому інтернет-магазині ви можете придбати всі необхідні елементи для вирощування різних сортів мікрозелені окремо або замовити готовий набір.

Як використовувати килимки для пророщування?

У домашніх умовах дуже просто використовувати килимки для мікрозелені, з цим завданням впорається навіть новачок. Щоб отримати хороший урожай зелені, дотримуйтеся інструкції:

 1. Змочіть килимок в воді так, щоб він добре ввібрав вологу, але при цьому з нього не стікала вода. Покладіть мат в невисокий контейнер.
 2. Насіння також замочіть у воді, дрібні - на 0,5-1 годину, великі - на 4-6 годин.
 3. Розкладіть рівномірно насіння по килимку, дуже важливо дотримуватися дистанції, виходячи з рекомендацій для кожної культури.
 4. Слідкуйте за тим, щоб насіння були вологими, періодично обприскуйте їх з пульверизатора при необхідності.
 5. Накрийте контейнер кришкою (не дуже щільно) і поставте в темне, тепле місце.
 6. Коли з'являться перші сходи, переставте контейнер ближче до світла, але уникайте при цьому попадання прямих сонячних променів.
 7. Періодично повертайте контейнер, щоб світло рівномірно потрапляв на сходи.
 8. Через 7-14 днів мікрогрін буде готовий до вживання. Зрізати зелень можна, коли паросток досягне висоти 2-3 см і з'явиться перша пара листочків.

Переваги килимків для мікрогріну

У килимків для вирощування мікрозелені є велика кількість переваг:

 • Відмінно вбирають і утримують вологу протягом усього періоду росту;
 • Створюють ідеальні умови для розвитку кореневої системи рослини;
 • Мікрогрін залишається чистим, його не потрібно ретельно вимивати перед вживанням, щоб позбавити від субстрату, грунту і т.д.

Замовити килимки різних розмірів для вирощування мікрозелень в домашніх умовах можна в нашому інтернет-магазині. У нас ви знайдете оптимальне співвідношення ціни та якості.